Водій з Тернополя «вдало» припаркувався (Фотофакт)


У Тернополі водій «вдало» припаркував свій автомобіль на пішохідному переході. Фото поширили користувачі соціальної мережі Фейсбук у групі Stupid parking Ternopil. У коментарях під дописом містяни зауважують, що припарковувати свої транспортні засоби потрібно на відведені на то паркомісця, а не «де захотів». Фото з допису 3 Джерело: Терен

Останні новини