У Тернополі водій «вдало» припаркував свій автомобіль на пішохідному переході. Фото поширили користувачі соціальної мережі Фейсбук у групі Stupid parking Ternopil. У коментарях під дописом містяни зауважують, що припарковувати свої транспортні засоби потрібно на відведені на то паркомісця, а не «де захотів». Фото з допису 3 Джерело: Терен
- Home
- Суспільство
- Водій з Тернополя «вдало» припаркувався (Фотофакт)
Водій з Тернополя «вдало» припаркувався (Фотофакт)
У Тернополі водій «вдало» припаркував свій автомобіль на пішохідному переході. Фото поширили користувачі соціальної мережі Фейсбук у групі Stupid parking Ternopil. У коментарях під дописом містяни зауважують, що припарковувати свої транспортні засоби потрібно на відведені на то паркомісця, а не «де захотів». Фото з допису 3 Джерело: Терен
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Дописати коментар