Тернополянка виборола «срібло» на Всеукраїнському турнірі


Тернопільська спортсменка Вероніка Кондратенко виборола срібну нагороду на Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби імені Богдана Хмельницького. Такі змагання нещодавно завершились у Хмельницькому. Участь в спортивному заході взяли 330 учасників з України, Молдови, Білорусі та Італії. У боротьбі за друге місце Вероніка Кондратенко здолала цьогорічну чемпіонку Європи серед школярів U-15 Аліну Куриленко з Білорусі. Верноніка… Джерело: Терен

Останні новини