У Білобожницькій громаді розпочали проєкт «Безпечна школа»


У школах Білобожницької громади розпочали проєкт «Безпечна школа». На меті – посилення безпеки учасників навчального процесу через встановлення камер відеоспостереження в навчальних закладах. Ініціатором такого проєкту став голова Білобожицької громади Віктор Шепета. – Відео камери встановлюють зовні на фасаді школи, в коридорах та в класах, задля посилення безпеки, уникнення булінгу, контролю, дисципліни серед дітей та… Джерело: Терен

Останні новини