На дорогах Тернопільщини знову можна зустріти потужну техніку


На дорозі Р-39 Броди – Тернопіль відновилися ремонтні роботи. Як повідомляє Служба автомобільних доріг в області, зараз дорожники працюють на ділянці Мшанець -Ігровиця. На дорогу виїхала асфальтоукладальна техніка. – Вже відфрезовано старе зношене полотно на 8,2 км, укріплено основу методом холодного ресайклінгу на 5 км, укладено вирівнюючий шар асфальтобетону товщиною 10 см на 3,8 км,… Джерело: Терен

Останні новини