У заборонений час на тернопільському ставі чоловік ловив раків (фотофакт)


Інспектори тернопільської муніципальної поліції у перший день заборони на вилов раків виявили рибалку, який ловив їх на тернопільському озері. За їхніми словами, про заборону чоловік не знав, проте на вимогу інспекторів випустив увесь вилов в живому стані у водойму. – З чоловіком проведено профілактичну бесіду щодо відповідальності за дане правопорушення. Нагадуємо, що за подібні факти… Джерело: Терен

Останні новини