По 300 гривень щомісяця матимуть найталановитіші учні з Тернопільської громади


Аж 49 обдарованих дітей із Тернопільської міської територіальної громади (МТГ) отримуватимуть іменні стипендії у галузі наук. Цим учням із вересня 2021 року виплачуватимуть по 300 грн щомісяця до кінця навчального року. Таке рішення ухвалили сьогодні, 20 серпня, на 8-й сесії міської ради – з нагоди святкування Дня міста. – Це – учні та студенти освітніх… Джерело: Терен

Останні новини