Молодий хлопець з Тернопільщини вчинив крадіжку


19-річний мешканець Тернопільщини вчинив крадіжку телефону марки «Iphone 5S». Про це повідомили на офіційному сайті Національної поліції Тернопільської області. Зі слів працівників поліції, до них надійшло повідомлення від мешканки Збаражу, у якому зазначалось про те, що невідома особа викрала мобільний телефон вищезгаданої марки. Жінка їхала у громадському транспорті, у якому злочинець і витягнув її засіб… Джерело: Терен

Останні новини