У Тернополі п’яні водії спричинили ДТП


Протягом 23 листопада у Тернополі трапилося аж три аварії за участі п’яних водіїв, які пошкодили чужі автомобілі. В загальному патрульні отримали 17 викликів про автопригоди у місті, але лише три з них були через нетверезих водіїв. Як вже повідомляв «Терен», на перехресті вулиць Танцорова-Руська водій, що кермував автомобілем Volkswagen Vento наїхав на Geely Mr. Після… Джерело: Терен

Останні новини