На Тернопільщині знову викрили нелегальні заправки (фотофакт)


На Тернопільщині  припинили діяльність 4 незаконних автозаправок. Їхнім власником був мешканець обласного центру. Співробітники Головного управління ДФС Тернопільщини за керівництвом прокуратури області «прикрили» нелегальні автозаправки. «Дві з нелегальних АЗС були стаціонарними. Обладнання інших двох, а це – ємкості для пально-мастильних матеріалів, паливно-роздавальні колонки, комунікації, фільтри – було встановлено у вантажних фургонах, які приїздили до клієнтів… Джерело: Терен

Останні новини