Учора в Коломиї, яку вважають столицею українського пауерліфтингу, завершився Кубок України з класичного жиму лежачи. Напередодні там відбувся і Кубок України з жиму лежачи. Обидва старти проходили серед усіх вікових груп і були відбірковими змаганнями для участі у чемпіонатах України та Європи 2019 року. Учасниками цих турнірів стали 22 спортсменів з Тернопільщини. Як повідомив тренер… Джерело: Терен
Тернопільські спортсмени привезли низку нагород з Коломиї
Учора в Коломиї, яку вважають столицею українського пауерліфтингу, завершився Кубок України з класичного жиму лежачи. Напередодні там відбувся і Кубок України з жиму лежачи. Обидва старти проходили серед усіх вікових груп і були відбірковими змаганнями для участі у чемпіонатах України та Європи 2019 року. Учасниками цих турнірів стали 22 спортсменів з Тернопільщини. Як повідомив тренер… Джерело: Терен
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Дописати коментар