Великогаївська ОТГ взяла участь у Всеукраїнській спартакіаді (фоторепортаж)


Днями Великогаївська об’єднана територіальна громада прийняла участь у І-й Всеукраїнській спартакіаді ФСТ «Колос» серед об’єднаних громад.  17 листопада відбулося урочисте відкриття змагань, на якому представникам об’єднаних територіальних громад   України вручили пам’ятні  грамоти та за добрим українським звичаєм – коровай. Далі наступила черга змагань. Першими в боротьбу вступили представники Великогаївської громади: тенісисти Турко Василь (с. Грабовець)… Джерело: Терен

Останні новини