У соціальній мережі Фейсбук у групі «Тернопільські новини (без цензури)» тернополянин закинув відео, на його думку, з фактом порушення правил дорожнього руху. – Я на «Бляхах», їду як хочу. А ви, лохи, платіть податки і дотримуйтесь ПДР, – написав у пості чоловік. Натомість, під цим постом тернополяни розділились на дві частини: одні обурюються та запевняють,… Джерело: Терен
- Home
- Суспільство
- Тернополяни скаржаться на водіїв «євроблях» (фото, відео)
Тернополяни скаржаться на водіїв «євроблях» (фото, відео)
У соціальній мережі Фейсбук у групі «Тернопільські новини (без цензури)» тернополянин закинув відео, на його думку, з фактом порушення правил дорожнього руху. – Я на «Бляхах», їду як хочу. А ви, лохи, платіть податки і дотримуйтесь ПДР, – написав у пості чоловік. Натомість, під цим постом тернополяни розділились на дві частини: одні обурюються та запевняють,… Джерело: Терен
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Дописати коментар