Тернополяни можуть вибирати між пільгами та субсидіями (інфографіка)


Тернополяни мають право вибору щодо користування пільгами чи субсидією в період опалювального сезону. Про це повідомили у групі «Бережанська районна адміністрація» у Фейсбуці. У випадку, якщо особа має право на субсидію, однак у невеликому розмірі, і вона вважає, що краще було б розраховуватись за комунальні послуги за допомогою пільг, то потрібно написати заяву до органу… Джерело: Терен

Останні новини