З 22 по 25 листопада проходив відкритий чемпіонат Київської області з тайського боксу Муей-Тай. Мірятись силою та майстерністю до столиці з’їхались близько двохсот бійців з різних областей України. Тернопільщину на змаганнях представляли спортсмени Івахів Олександр, Сливінський Максим, Шимків Арсен та Хоркавий Сергій, які тренуються у спортклубі «Life Style». Хлопці достойно проявили себе на змаганнях, виборовши… Джерело: Терен
- Home
- Суспільство
- Тернопільські спортсмени повернулись зі столиці з перемогою
Тернопільські спортсмени повернулись зі столиці з перемогою
З 22 по 25 листопада проходив відкритий чемпіонат Київської області з тайського боксу Муей-Тай. Мірятись силою та майстерністю до столиці з’їхались близько двохсот бійців з різних областей України. Тернопільщину на змаганнях представляли спортсмени Івахів Олександр, Сливінський Максим, Шимків Арсен та Хоркавий Сергій, які тренуються у спортклубі «Life Style». Хлопці достойно проявили себе на змаганнях, виборовши… Джерело: Терен
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Дописати коментар