Тернополян попереджають про кишенькових крадіїв


У Тернополі в маршрутках активізувалися кишенькові крадії. Понад 17 тисяч гривень заробили протягом минулої доби невідомі зловмисники, промишляючи у маршрутних таксі Тернополя. Від спритних злодійських рук потерпіли троє мешканців області. 2500 тисячі втратила 29-річна тернополянка під час проїзду в маршрутці. Злодій так спритно і непомітно витяг з сумки гаманець, що його пропажу жінка виявила лише… Джерело: Терен

Останні новини