По «Картці тернополянина» відтепер діятимуть знижки в різних закладах


Вже від завтра «Соціальна карта тернополянина» діятиме не тільки для проїзду в громадському транспорті, а й надаватиме для тернополян знижку у деяких закладах. З 1 грудня для тернополян, які мають «Соціальну карту тернополянина», будуть діяти знижки на певні товари та послуги. На сайті міськради інформують, привілеї діятимуть у мережі аптек «Борис» та «Ромашка». У цих точках… Джерело: Терен

Останні новини