Молоді тернополяни закликали людей вшанувати жертв Голодомору


Сьогодні о 16:00 на вулиці Руській біля церкви Різдва Христового тернополяни провели флешмоб «Запали свічку пам’яті» в рамках кампанії «Зупинись, щоб вшанувати!» на підтримку державної ініціативи Українського інституту національної пам’яті спільно з Міністерством інформаційної політики. Учасники поблизу пішоходного переходу розгорнули плакати із закликами завтра, 24 листопада, о 16:00 вшанувати хвилиною мовчання жертв голодомору, повідомяє Тернопільський осередок… Джерело: Терен

Останні новини