У тренді: на Тернопільщину ввозять усе більше електромобілів


За ввезені через Тернопільську митницю ДФС автомобілі лише у жовтні до бюджету надійшло 23,1 мільйона гривень. Серед іншого на Тернопільщину з-за кордону ввезли 7 електромобілів, адже вони набувають усе більшої популярності. Про це повідомили у Секторі комунікацій Головного управління Державної фіскальної служби (ГУ ДФС) в області. У жовтні цього року із Тернопільської митниці до держбюджету… Джерело: Терен

Останні новини