У Тернополі розшукали крадія ліків


У Тернополі затримали жителя обласного центру, якого підозрюють у пограбуванні аптеки. Кримінальне провадження за фактом таємного викрадення чужого майна відкрили працівники Тернопільського відділу поліції щодо 36-річного жителя обласного центру. Як стало відомо правоохоронцям, місцевий мешканець, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, знову пішов на злочин. Цього разу місцем скоєння протиправного вибрав одну з аптек. Допоки… Джерело: Терен

Останні новини