Тернополяни просять встановити лежачого поліцейського на проспекті Степана Бандери


У зв’язку з останніми подіями на проспекті Степана Бандери тернополяни написали петицію про встановлення лежачого поліцейського у даному місці. За їхніми словами, це збільшить безпеку пішоходів. Тернополяни зазначили, що на цій ділянці дороги є два пішохідних переходи неподалік один від одного. На одному із них встановлений світлофор, а інший нерегульований, тому він небезпечний. Підтвердженням необхідності… Джерело: Терен

Останні новини