Як тернополянам без застави перетнути кордон на «єврономерах»


Нові закони про правила розмитнення ввезених з Європи автомобілів прийняли з порушення, стверджують активісти ГО «Авто Євро Сила». Тож тернополяни, які перетинають кордони на «єврономерах», мають право вимагати в’їзд без оплати застави за автомобілі. А також водіїв закликають оформлювати власні позови щодо незаконності впровадження законів та їх неконституційності. – Попередній аналіз впровадження нових законів 8487… Джерело: Терен

Останні новини