Що варто робити під час ожеледиці?


Цього тижня синоптики прогнозують ожеледицю на дорогах. Користувачі соціальної мережі Фейсбук у  групі «Підслухано у Чорткові» зробили інфографіку про те, що можна та чого не варто робити під час негоди. Під час ожеледиці потрібно: *обирати взуття з глибоким протектором на підошві; *ходити не квапливо, ноги розслабити в колінах; *літнім людям мати тростину з гумовим наконечником;… Джерело: Терен

Останні новини