У Тернополі водій авто пішов проти правил (Фотофакт)


У Тернополі водій припаркував своє авто на місці, відведеному для осіб з інвалідністю. Про це повідомили користувачі соціальної мережі Фейсбук у групі Stupid parking Ternopil. – 2 місця, в тому числі і місце для людей з інвалідністю. Пішов проти системи. P. S. зелений знак мені невідомий, – йдеться у дописі. «Терен» вже не одноразово писав про… Джерело: Терен

Останні новини